Archiv starého webu

Nový web na adrese: mgcb.cz

A-Spirit v Kořenově

A-Spirit v Kořenově

Letos jsme v Kořenově opět testovali nové modely Moto Guzzi, Aprilie, Vespy a Piaggio. I počasí se povedlo - jedním slovem paráda!

Jako každým rokem  pořádal oficiální dovozce motocyklových značek Aprilia, Moto Guzzi a nyní i skútrů Vespa a Piaggio tradiční testovací dny v Kořenově. Letos to bylo o posledním květnovém víkendu 27. - 29. 5. 2011.

Začalo to čtvrtkem pro novináře a pak pátkem a sobotou pro zájemce o nové motocykly z řad veřejnosti. I my  klubáci jsme byli u toho. Začali jsme Grisem, Norgem a Stelviem, vše s novými motory 8V, které jsou podle nás opravdu velmi podařené ve výkonu i kroutícím momentu. Aprilia se svými sportovnějšími motory není vůbec pozadu: o modelu Tuono 4V se zmínili novináři, že je to stroj na zbrojní průkaz, což jsme si ověřili. Dále mě příjemně překvapilo Dorsoduro 1200, ... ale rozhodně to není nic pro nás guzzáky na delší cestování se třemi kufry, třeba do Itálie a zpátky  :-)

Nedalo nám to a zkoušeli jsme dál: na řadu přišlo Piaggio MP3 a Vespy, na kterých jsme si s prézou vyzkoušeli intercom Scala Rider G4 v helmách Arai. Zjišťovali jsme dosah mezi motocykly - navzájem se člověk slyší fakt perfektně. A jedna perlička z kuloárů, préza se zamiloval do Moto Guzzi Norge 8V :-) Že by byla jeho Breva brzo na prodej? Pro všechny členy našeho klubu byly testovací jízdy zcela zdarma! Takže nám přišlo líto jen nízké účasti, s níž se poslední dobou na většině Guzzi akcí setkáváme. My přítomní jsme si to užili...

Za vše děkujeme lidem z firmy A-Spirit, především Jardovi Pištěkovi a Vláďovi Přibylovi.


Fotogalerie k článku

Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov
Kořenov


Komentáře

Re: A-Spirit v Kořenově
JR | 30.05.2011 23:04

Avatar
Moc pěkný článek Mittwochále ;-)
chválí i pracující préza
Rianti

Re: A-Spirit v Kořenově
malina | 01.06.2011 08:21

Avatar

Mittwochu, pěkně jsi to napsal!
Za sebe chci také poděkovat všem z A-spiritu, supr akce se vším, co je k tomu potřeba. A hlavně atmosfera byla bezva :-)