Archiv starého webu

Nový web na adrese: mgcb.cz

Již za necelý měsíc se odehraje mezinárodní sraz MGCB

Již za necelý měsíc se odehraje mezinárodní sraz MGCB

Přátelé Guzzisté, rádi bychom Vám připoměli mezinárodní sraz našeho klubu, který se bude konat na obvyklém místě v Kempu Želivka ve dnech 19.-21.7.2019.

Příjezd na místo je individuální, nicméně doporučujeme páteční odpoledne, abyste nepřišli o veškerou zábavu. V pátek tak bude na programu vzájemné vítání se, popíjení a ve večerních hodinách nám zahraje kapela k poslechu a tanci a dále bude znít reprodukovaná hudba, na kterou můžete křepčit až do úplného vyčerpání.

V sobotu bude v průběhu dne připraveno několik tradičních soutěží o zajímavé ceny a možná přibude i nějaká netradiční. Nechte se překvapit. Během soboty bude ke krátké projížďce k dispozici nový model Moto Guzzi V85 TT. Dále bude tradiční hromadná vyjížďka, která má být letos ještě lepší než vloni. Ve večerních hodinách nám opět zahrají kapely, na které se i my moc těšíme a bude pokračovat volná zábava.

V neděli potom nastane tradiční vystřízlivění a opět individuální odjezd domů.

Během pátku a soboty Vám bude k dispozici náš klubový shop, kde si můžete zakoupit všechny věci dostupné i zde na e-shopu. Přesný program bude vyvěšen v areálu a dostanete ho zárověň i na bráně při příjezdu.

Těšíme se na Vás !

Zde je kontakt na místo události i s mapkou: http://www.zelivka.com/kontakt
Komentáře