Archiv starého webu

Nový web na adrese: mgcb.cz

Mezinárodní sraz MGCB na spadnutí

Mezinárodní sraz MGCB na spadnutí

Letošní letní mezinárodní sraz pořádaný naším klubem již tradičně v kempu Želivka je už téměř tu...

... a my tvrdě makáme na posledních detailech, abyste si sraz parádně užili a zažili spousty krásných chvil s přáteli, ať už "starými" či novými, či se na připravované společné vyjížďce pokochali krásami Českomoravské vrchoviny, utržili spousty zábavy při netradičních soutěžích, nebo řádně zapařili s kapelami, které se na Vás už moc těší, stejně jako my...

Tak neváhejte, oprašte své (povětšinou) ocelové mazlíky a vydejte se tento víkend na Vysočinu do kempu Želivka nedaleko Humpolce na pořádný Guzzácký sraz!
Dobrou náladu a zdravá játra s sebou :-D

Zde si můžete prohlédnout připravovaný program srazu:

Pro cestovatele, kteří ještě do kempu Želivka nezavítali přikládám dvě možné cesty z Humpolce (od dálnice D1)...

První varinata je nejkratší. V Humpolci na kruhovém objezdu pod dálnicí zahnete směrem do města, na kruhovem objezdu se dáte druhým výjezdem a u atletického stadionu zahnete doleva směrem k nádraží, které objedete a pokračujete směrem na Hněvkovice a Sedlici, na jejímž začátku uhnete dle Guzzích cedulí doprava a úzkou silničkou dolů do údolí (pozor na zvýšený výskyt šterku).

Trasa 1

Druhá trasa je delší, ale asi hezčí. Pojedete stejně jak v první trase až do obce Hněvkovice, zde u kapličky uhnete doprava, dle guzzí cedule a pokračujete az na křižovatku se silnicí 129, kde se dáte do leva a přijedete až do obce Želiv. Na jeho začátku hned pod serpentinama přes most doleva a za mostem ještě jednou doleva a poté stále rovně až do Sedlice a na nejím konci doleva dle Guzzích cedulí úzkou silničkou do údolí (pozor na zvýšený výskyt štěrku).

Trasa 2Dále si Vás dovolujeme upozornit, že po dobu konání akce (19.-21.7.2019) bude v místě konání akce pořizován foto a videomateriál.
Vstupem na tuto akci souhlasíte s použitím výše uvedených foto a video materiálů k nekomerční propagaci Moto Guzzi clubu Bohemia a této akce dle §84 a §85 zákona č. 89/2012 sb.


Komentáře

Re: Mezinárodní sraz MGCB na spadnutí
Horník | 19.07.2019 01:15

Avatar
Se uvidíme dneška ????

Re: Mezinárodní sraz MGCB na spadnutí
Marty | 19.07.2019 07:20

Avatar
Tak se trochu bojím doprovodit na sraz kamaráda na svojí ZZR nebudete mě lynčovat, žene...... ;-)

Re: Mezinárodní sraz MGCB na spadnutí
Miloš | 08.08.2019 20:52

Avatar
Moc mi mrzí,že nemůžu dorazit,neb moje Sportka odpočívá u kamaráda v garáži s vadným levým válcem. Užijte si to a přeju krásný víkend se skvělýma lidma i mašinama. Ahoj.